Мени
Сите игри

Сервер Counter Strike 1.6 7841 ® Relax public ® [KIEV UA]

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 1/32
Host/IP:Port
relax-cs.besik.pp.ua:27016
Мапа
de_korfez32
Статус
Online
Играта
Класичен
Рејтинг
300
Гласање
Позиција
21/12682
Земјата
Украина
Ажурирано
09:06:02 2022.12.07
Додадено
10:57:04 2020.11.25
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

⭐⭐⭐ Relax CS public 18+ расслабляйся и получай удовольствие от игры

Тие играат сега
WebSite: relax-cs.besik.pp.ua
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine