Мени
Сите игри

Сервер Counter Strike 1.6 7682 Типичная Украина © 18+ | Public

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
37.230.137.240:27015
Мапа
de_dust2_2x2
Статус
Online
Играта
КласиченПиратскиДонатБесплатен административен панелБез антитиВампиризам
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1482/12682
Земјата
Русија
Ажурирано
17:49:01 2022.12.02
Додадено
23:26:32 2020.11.01
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Номер один!

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine