Мени
Сите игри

Birtija Public Nis [1000 FPS] Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
185.119.89.85:27048
Мапа
de_inferno
Статус
Online
Рејтинг
232
Гласање
Позиција
154/12681
Земјата
Србија
Ажурирано
01:54:01 2022.12.01
Додадено
01:39:06 2020.09.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine