Мени
Сите игри

LamdaProCS.com [CSDM]+[Sentry+Laser]+[SHOP] Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Host/IP:Port
88.218.227.136:27016
Мапа
de_dust2_2x2_wide2
Статус
Offline
Играта
ПВПНастаниАнархијаРезултатАнтиспам
Рејтинг
127
Гласање
Позиција
2586/12682
Земјата
Германија
Ажурирано
10:22:01 2022.12.03
Додадено
16:46:38 2020.09.07
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Deathmatch + Sentry+Laser + Shop

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine