Мени
Сите игри

.:ZOMBIE INFECTION:. Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
78.107.35.63:27015
Мапа
zm_winter_2011
Статус
Online
Рејтинг
145
Гласање
Позиција
1773/16889
Земјата
Русија
Ажурирано
18:54:01 2024.02.23
Додадено
15:02:18 2018.12.24
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 40 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување