Мени
Сите игри

.::Кайфовый Полёт [Vip]::. Сервер Counter Strike 1.6

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Host/IP:Port
62.109.23.231:27015
Мапа
surf_green
Статус
Offline
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
13692/18041
Земјата
Русија
Ажурирано
13:22:01 2021.12.12
Додадено
12:16:36 2018.12.29
USDT
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USDT
Да бидеш прв што треба да го нарачате 3 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување