Мени
Сите игри

 APKABA.LT CS 1.6 Deathmatch Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
CSDM.APKABA.LT:27015
Мапа
de_vertigo
Статус
Online
Играта
ДМ
Рејтинг
484
Гласање
Позиција
28/16206
Земјата
Литванија
Ажурирано
20:27:02 2023.12.06
Додадено
13:12:00 2023.10.01
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Webste: apkaba.lt
Stats: cs-stats.apkaba.lt
Free VIP: free-vip.apkaba.lt

Server settings
Map time: 30 rounds
Friendly Fire: Disabled
Anti-Cheat: VAC & Anti-Cheat Checker
Server mod: Classic - Bomb or Hostage Scenario Missions
Server rates: rate "100000"; cl_updaterate "102"; cl_cmdrate "101"

Maps
Maps: Classic mapcycle: Dust II, Inferno, Nuke, Mirage and etc.

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување