Мени
Сите игри

RESPAWN.LALEAGANE.RO | DEATHMATCH CSDM Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
93.114.82.66:27015
Мапа
de_inferno
Статус
Online
Играта
Класичен
Рејтинг
432
Гласање
Позиција
10/16221
Земјата
Романија
Ажурирано
23:37:01 2023.12.11
Додадено
00:46:27 2023.09.27
VIP Топки: 1
Ажурирање
Доделување
USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување