Мени
Сите игри

Сервер Counter Strike 1.6 14489  CS.XPRO.RO | LEAGUECS | VOICE | 18+

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
5.252.100.156:27015
Мапа
fy_india
Статус
Online
Играта
КласиченБесплатен административен панелХардкорАнтиспам
Рејтинг
499
Гласање
Позиција
17/16187
Земјата
Германија
Ажурирано
06:23:01 2023.12.02
Додадено
09:32:06 2023.07.20
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

classic server xpro

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување