Мени
Сите игри

 APKABA.LT CS 1.6 Classic Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
CS.APKABA.LT:27015
Мапа
fy_snow
Статус
Online
Играта
Класичен
Рејтинг
484
Гласање
Позиција
19/16218
Земјата
Литванија
Ажурирано
09:25:01 2023.12.10
Додадено
19:35:41 2023.04.17
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Lithuanian Counter-Strike 1.6 Classic mod server.
Server IP: CS.APKABA.LT:27015
Website: APKABA.LT

Free VIP

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување