Мени
Сите игри

[hfmms.me] MultiMod (Snow Wars) ⛄ Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
185.91.116.39:27027
Мапа
cs_assault_christmas2021
Статус
Online
Играта
ПВПPVEБез фрлачБез да се регистриратеНастаниРезултат
Рејтинг
475
Гласање
Позиција
31/16206
Земјата
Чешка република
Ажурирано
18:37:02 2023.12.06
Додадено
03:18:52 2022.12.12
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

⚡ Summary

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување