Мени
Сите игри

Emirates-KiNGS 亗 ||͇̿P͇̿U͇̿B͇̿L͇̿I͇̿C͇̿| ✪ Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
51.38.60.53:27015
Мапа
de_dust2
Статус
Online
Играта
КласиченРезултатАнтиспам
Рејтинг
485
Гласање
Позиција
20/16221
Земјата
Франција
Ажурирано
14:46:02 2023.12.11
Додадено
20:35:23 2022.09.15
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

EMIRATES-KiNGS |͇̿P͇̿U͇̿B͇̿L͇̿I͇̿C͇̿||

Welcome to the best Public Server in the world.

- Mode: Public
- Connect ip: 51.38.60.53:27015
- Ping: 15-35, No Lag, No Cheaters!

- No spam, No Fake Players!
- Admins are 24h online!

- We searching for Admins who can stay active at night!

- website : https://emirateskings.com

- All cheats are blocked by Rechecker! Play Clean
- AMXMODX v1.10.0.5462
- ReHLDS version: 3.11.0.776-dev
- Free VIP for all players.

-Our Discord: https://discord.gg/GmcD8dxxWc

- Steam Group : https://s.team/chat/FazoTy5X

- Donate: https://emirateskings.com/donate/ Or
https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=PMSYKEM2EVUAY :

- TeamSpeak 3 IP : ts3.emirateskings.com

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 6 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување