Мени
Сите игри

CSDM.STRANGERS.RO # DEATHMATCH + VIP FREE Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
45.157.235.44:27015
Мапа
fy_snow
Статус
Online
Играта
Класичен
Рејтинг
334
Гласање
Позиција
17/12682
Земјата
Германија
Ажурирано
07:58:01 2022.12.07
Додадено
18:35:16 2022.08.13
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Its a csdm respawn,please join and feel good!

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine