Мени
Сите игри

Своя компания Сервер Counter Strike 1.6

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Host/IP:Port
91.211.118.88:27031
Мапа
35hp_2
Статус
Offline
Рејтинг
25
Гласање
Позиција
6095/12681
Земјата
Украина
Ажурирано
03:39:12 2022.10.30
Додадено
19:12:11 2022.08.02
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine