Мени
Сите игри

SunShine public Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 0/16
Host/IP:Port
91.211.118.53:27030
Мапа
de_mirage
Статус
Online
Играта
КласиченПВППиратскиВанилаХардкорРезултат
Рејтинг
288
Гласање
Позиција
40/12681
Земјата
Украина
Ажурирано
02:07:01 2022.11.30
Додадено
19:32:31 2022.07.19
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Классный Jail сервер где играет сам дьявол! Вы получите вип абсолютно бесплатно если зайдете на наш сайт и зарегистрируетесь(вам дадут 20р на баланс), но если вы хотите привилегию покруче, то наш полный ассортимент всегда доступен

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine