Мени
Сите игри

Сервер Counter Strike 1.6 10495 FreeCS.IN New Public

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Host/IP:Port
85.119.149.109:47217
Мапа
de_dust2
Статус
Offline
Играта
ПиратскиБез фрлачАнархијаХардкорВампиризам
Рејтинг
0
Гласање
Позиција
12170/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
10:09:01 2022.11.27
Додадено
15:38:44 2022.07.11
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Приключения ждут вас! Руны из RuneMod:Reloaded добавят безумный геймплей запоминающийся на всю жизнь!

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine