Мени
Сите игри

testing some shit in eth Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Host/IP:Port
91.211.118.53:27038
Мапа
de_mirage
Статус
Offline
Играта
КласиченБез фрлачБез да се регистрирате
Рејтинг
137
Гласање
Позиција
2452/12682
Земјата
Украина
Ажурирано
15:07:02 2022.12.06
Додадено
17:05:43 2022.06.28
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Ламповий Український сервер, зі званнями, скілом та рейтингом. Система бонусів. Жива економіка.

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine