Мени
Сите игри

БАЙРАКТАР Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
91.211.118.15:27024
Мапа
de_dust2_2x2
Статус
Online
Играта
ЛиценцаКласиченБесплатен административен панелБез да се регистрирате
Рејтинг
334
Гласање
Позиција
22/12681
Земјата
Украина
Ажурирано
19:45:03 2022.11.29
Додадено
21:49:00 2022.06.14
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

много карт, бесплатные админки вменяемым игрокам 18+

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine