Мени
Сите игри

YaCS.Uz : Public Сервер Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 47/100
Host/IP:Port
185.183.243.132:27020
Мапа
de_dust2_mirror
Статус
Online
Играта
Класичен
Рејтинг
334
Гласање
Позиција
12/12681
Земјата
Узбекистан
Ажурирано
01:25:02 2022.11.30
Додадено
18:56:47 2022.06.01
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Самый лучшие паблик Узбекистана YaCS.Uz

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine