Мени
Сите игри

Сервер Counter Strike 1.6 10109 Российский Паблик Сервер 18+ ©

Counter Strike 1.6Counter Strike 1.6
Counter Strike 1.6
Играчи: 1/32
Host/IP:Port
95.181.158.181:27015
Мапа
de_dust2_2x2
Статус
Online
Играта
ЛиценцаКласиченПВПPVEПиратскиРУНКЕРБез фрлачБез ПВПДонатБесплатен административен панелБез да се регистриратеНастаниАнархијаВанилаИзмамиНарутоБез антитиХардкорДуелРезултатАнтиспамСлучаиВампиризам
Рејтинг
150
Гласање
Позиција
1697/12681
Земјата
Русија
Ажурирано
02:37:01 2022.12.01
Додадено
07:49:15 2022.02.16
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување

Опис

Связь с Гл.Администратором: https://xyligan.info

Тие играат сега
RPS[18]
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine