Мени
Сите игри

[RU] ONPLAY Extinction PVE/PVP[5hour] Epic/Steam - (v345.6) Сервер ARK

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
ARK: Survival EvolvedARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved
Host/IP:Port
193.164.16.11:34016
Мапа
Extinction
Статус
Offline
Играта
ОпстанокЛиценцаКласиченПВПPVEX2X5X10ДонатБез ДонатКлановиЕкономијаРезултатСлучаи
Рејтинг
138
Гласање
Позиција
3209/13852
Земјата
Русија
Ажурирано
04:59:01 2022.04.28
Додадено
02:33:01 2021.08.13

Опис

Все официальные карты.
Epic + Steam
Единый кластер
Экономика совмещена с магазином
Панель управление, телепорт, покраска животных и многое другое.
www.onplay.su

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 2 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine