Мени
Сите игри

[RU] ONPLAY Lost Island PVE/PVP[5hour] Epic/Steam - (v345.6) Сервер ARK

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
ARK: Survival EvolvedARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved
Host/IP:Port
193.164.16.11:32016
Мапа
LostIsland
Статус
Offline
Играта
ОпстанокЛиценцаКласиченПВПPVEX2X5X10ДонатБез ДонатКлановиЕкономијаРезултатСлучаи
Рејтинг
138
Гласање
Позиција
2385/17016
Земјата
Русија
Ажурирано
04:59:01 2022.04.28
Додадено
02:32:45 2021.08.13

Опис

Все официальные карты.
Epic + Steam
Единый кластер
Экономика совмещена с магазином
Панель управление, телепорт, покраска животных и многое другое.
www.onplay.su

USD
EUR
Вкупно: 0.25 USD
Да бидеш прв што треба да го нарачате 40 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување