Мени
Сите игри

Сервер ARK 7444 Karmaworld2 - (v318.14)

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
ARK: Survival EvolvedARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved
Host/IP:Port
148.251.134.195:28027
Мапа
TheIsland
Статус
Offline
Играта
ОпстанокЛиценцаПВПX5Без ДонатКлановиЛетајСвадбиЕкономијаАнархија
Рејтинг
117
Гласање
Позиција
3846/13852
Земјата
Германија
Ажурирано
14:04:01 2021.12.12
Додадено
23:49:47 2020.09.16

Опис

Мы создали сервер для максимально комфортной игры в ARK с [PVP] режимом
на лучшей и самой большой карте Ragnarok!
Да-да, Карта Ragnarok в 4 раза больше, чем Island и в 4 раза круче

UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 2 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine