Мени
Сите игри

Baikal-Ark-Cluster-Genesis - (v320.50) Сервер ARK

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
ARK: Survival EvolvedARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved
Host/IP:Port
185.234.228.50:27015
Мапа
Genesis
Статус
Offline
Играта
ОпстанокЛиценцаКласиченПВПX5Без Донат
Рејтинг
65
Гласање
Позиција
5493/13852
Земјата
Русија
Ажурирано
13:58:01 2021.12.12
Додадено
13:01:27 2020.06.13
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 2 VIP
Купи
MK
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine