Мени
Сите игри

Koglerne - (v329.45) Сервер ARK

Информациите за серверот веќе не се ажурираат. Затоа што тој беше исклучен премногу долго.
ARK: Survival EvolvedARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved
Host/IP:Port
136.243.45.95:27116
Мапа
CrystalIsles
Статус
Offline
Играта
PVEx20
Рејтинг
60
Гласање
Позиција
4995/12681
Земјата
Германија
Ажурирано
13:41:01 2021.12.12
Додадено
00:12:41 2019.09.25
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine