Мени
Сите игри

Сервер ARK 10354 ARKWTF.COM x5 PVP NO WIPE The Island - (v354.4)

ARK: Survival EvolvedARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved
Играчи: 6/70
Host/IP:Port
217.66.97.19:29011
Мапа
TheIsland
Статус
Online
Рејтинг
194
Гласање
Позиција
278/12690
Земјата
Украина
Ажурирано
02:52:01 2022.12.10
Додадено
01:44:01 2022.05.01
Купи VIP
VIP Топки: 0
Ажурирање
Доделување
Тие играат сега
gamer222
ds
D1ma\\\
UAH
USD
EUR
Вкупно: 1.9 UAH
Да бидеш прв што треба да го нарачате 12 VIP
Купи
×
Најдовте грешка
Понудете ја вашата вистинска опција
Наведете на вашето барање вашата е-пошта
Испрати
Откажување
Stop war in Ukraine