Menu

A Spikelet Server Minecraft Server

Information about the server is no longer updated. Because he was disconnected for too long.
MinecraftMinecraft
Minecraft
Host/IP:Port
mc.spikelet.pp.ua:25565
Map
Velocity
Version
1.20
Status
Offline
The game
SurvivalWithout a dupClassicPVPWithout launcherWithout donatWithout privatPrisonVanilla
Plugins
Antispam
Rating
135
Vote
Position
2695/16221
The country
Poland
Updated
04:40:09 2023.09.15
Added
12:54:30 2023.07.07

Description

Ласкаво просимо на наш ванільний Minecraft сервер! У нас тут зібрана чудова спільнота добрих гравців, які цінують взаємну довіру та співпрацю. Наш сервер побудований на принципах дружелюбності, взаємопідтримки та веселощів!

У нас ви знайдете неперевершені будівлі та структури, які створені з любов'ю та креативністю наших гравців. Ви можете розділити свої власні творіння з іншими або приєднатися до вже існуючих проектів, щоб спільно створити щось неймовірне.

Ми покладаємо особливий наголос на довіру та взаємоповагу між нашими гравцями. Тому на сервері діє нульова толерантність до будь-якого випадку гриферства, образливої поведінки або порушення правил сервера. Наша адміністрація завжди готова допомогти вирішити будь-які конфлікти та забезпечити приємну атмосферу для всіх.

Однак, наш сервер має також захопливу механіку погоні за злочинцями. Деякі люди не дотримуються правил доброчесної гри, тому була розроблена ця унікальна система, якої більше ні в кого немає. Кожен негідник отримає гідне покарання. Співпрацюйте з поліцією і Ви будете в безпеці.

А також на нашому сервері ви знайдете багато нових структур, які були додані для розширення вашого досвіду гри. Наша поліпшена генерація світу створює захопливі та унікальні ландшафти, які запрошують вас на захоплюючі мандрівки.

Під час своїх подорожей ви можете натрапити на загадкові руїни, запущені міста або досліджувати приховані печери, де приховані скарби чекають на вас. Ми спеціально розробили ці нові структури, щоб зробити ваші мандрівки ще більш захопливими та непередбачуваними.

Так що, приєднуйтесь до нашого ванільного Minecraft сервера і створіть неймовірні будівлі, долучайтесь до захоплюючих пригод та насолоджуйтесь грою з добрими людьми, які разом творять неймовірний світ!

USD
EUR
Total: 0.25 USD
To be the first you need to order 6 VIP
Buy
EN
×
You found a mistake
Offer your right option
Indicate at your request your e-mail
Send
Cancel